Jak Cię widzą tak Cię piszą – czyli o błędach jakie popełniają mężczyźni przy kompletowaniu ubioru

stylowy mężczyzna

Jedną z głównych zasad świata, w którym żyjemy jest to, że nie powinniśmy osądzać innych ludzi na podstawie ich wyglądu. Ale czasami tak się dzieje – na przykład podczas rozmowy kwalifikacyjnej do wymarzonej pracy czy kiedy idziesz na pierwszą randkę z nowopoznaną kobietą. Większość mężczyzn popełnia duże błędy w ubiorze, które źle wpływają na ich wizerunek. W dzisiejszym artykule wraz z pomocą profesjonalistów z Modini Prestige przyjrzymy się niektórym błędom popełnianym przez mężczyzn oraz postaramy się pomóc je rozwiązać. Koniecznie przeczytaj do końca.

Noszenie ubrań które nie pasują do sylwetki

Niestety jest to bardzo często popełniany błąd przez mężczyzn w każdym wieku. Ubrania nie mogą być za duże ani za małe. Powinny być możliwie jak najlepiej dopasowane do typu sylwetki. Co jeśli nie możemy znaleźć w sklepach odpowiednich rozmiarów do naszej budowy ciała? Zawsze można skorzystać z pomocy krawcowej i dokonać poprawek na zakupionej odzieży. Koszty takiej “operacji” nie są duże a efekty mogą zaskoczyć każdego.

Zbyt długie użytkowanie tej samej odzieży

Wielu facetów ma nawyk noszenia ulubionych ciuchów przez długi czas, nawet jeśli są już wyraźnie zużyte. Lubimy przyzwyczajać się do ulubionych rzeczy gdy czujemy się w nich komfortowo. Niestety może to rzutować na zły odbiór naszej osoby przez otoczenie. Noszenie niechlujnych, zużytych ciuchów pokazuje nas jako osobę niedbałą i nie przywiązującą wagi do swojego wyglądu.

Brak stylu

Nie każdy z nas ma poczucie stylu jeśli chodzi o ubiór. Nie chodzi o to aby zagłębiać się w tajniki mody, być na bieżąco z nowymi trendami i przesadnie interesować się tą tematyką. Chodzi po prostu o zwykłą umiejętność dopasowania ciuchów do siebie (pod względem typu i koloru). Dobra wiadomość jest taka, że ​​styl też może być zabawą. Nadal możesz używać ubrań, aby wyrazić swoje wyjątkowe wnętrze i zrobić dobre wrażenie na tych, którzy są dla Ciebie ważni. Nie musisz być na bieżąco z modą ani znać najnowszych trendów. Wystarczy, że nauczysz się podstaw, a Twój outfit zmieni się diametralnie na korzyść.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *