Dlaczego warto kupować nowe maszyny CNC od TBI Technology?

maszyny-cnc

Maszyny CNC to niemały wydatek. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na zakup używanych maszyn. Dlaczego powinniśmy zrezygnować z tego pomysłu i kupić nową maszynę CNC? Koniecznie przeczytaj artykuł do końca.

Atrakcyjna cena, która może okazać się zwodnicza

Nie jest niczym odkrywczym fakt, że przedsiębiorcy motywują swój zakup używanych maszyn CNC ich atrakcyjną ceną. W ten sposób mogą zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent. To czy decyzja o zakupie używanego sprzętu była słuszna okaże się dopiero po pewnym czasie. Niższa cena z pewnością kusi, ale czy warto kierować się chęcią zaoszczędzenia bez 100% pewności co do jakości sprzętu? Zdecydowanie nie. Może okazać się, że kwota, którą “zaoszczędzimy” na początku, nie pokryje nawet połowy wydatków na ewentualną naprawę bądź wymianę sprzętu. W takiej sytuacji kupujący często żałują podjętej decyzji, ale niestety jest już za późno.

Kupując obrabiarki CNC bezpośrednio u producenta TBI Technology możemy być pewni, że:

– otrzymamy nowy wysokiej jakości sprzęt, który będzie sprawnie działał przez długie lata,
– zakupiona maszyna będzie spełniać nałożone przez UE wymagania,
– otrzymamy gwarancję na zakupiony produkt, dzięki której w razie usterki bądź większej awarii sprzętu zostanie on naprawiony przez specjalistów.

Czas, który odgrywa ważną rolę

Szybki kontakt oraz krótki czas dostawy to kolejne zalety, które przemawiają za wyborem profesjonalnego producenta maszyn CNC. Wydłużający się przestój w firmie zazwyczaj niesie za sobą spore straty finansowe. Podejmując współpracę z rzetelnym partnerem takim jak TBI Technology, możemy tego uniknąć. Nowoczesna technologia zastosowana przy produkcji maszyn CNC pozwala na szybką diagnostykę i naprawę usterki.

Jakie maszyny znajdziemy w ofercie TBI Technology?

W ofercie TBI Technology znajdziemy wysokiej jakości obrabiarki takie jak: frezarki, tokarki oraz wytaczarki. Bez problemu kupimy również narzędzia takie jak: frezy, imadła, wiertła, rozwiertniki, wygniatarki, gwintowniki itp. Firma umożliwia również nabycie maszyn w oparciu o wygodny i korzystny leasing. Ponadto istnieje również możliwość wynajmu maszyn CNC na określony czas. Jest to doskonała propozycja dla osób, które nie potrzebują maszyny na długie lata, bądź wahają się co do ostatecznego wyboru odpowiedniej maszyny CNC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *