EPIsystem.pl

LOADING
PREV
NEXT
http://episystem.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/712580pickup.png
http://episystem.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/354381przemysl.png
http://episystem.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/649189termoizolacje.png
http://episystem.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/792643dachy1.png
http://episystem.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/649285natrysk.png
http://episystem.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/448818L200.jpg
http://episystem.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/204840mercedes.jpg
http://episystem.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/595310boje.png

DLA KOGO PROFESJONALNA OFERTA

  • Pick-up
  • Rozwiązania indywidualne
  • Termoizolacje
  • Dachy
  • Natryskowe Pianki poliur...
  • Mitsubishi L200
  • Mercedesy Sprintery
  • Boje

Pick-up

W ciągu ostatnich lat zaobserwowaliśmy w Polsce duży wzrost sprzedaży samochodów typu pick – up co pozwoliło osiągnąć rekordowe wyniki w aplikacji zabezpieczających powłok EPIsystem.

Więcej

Rozwiązania indywidualne

Możliwości zastosowania powłok natryskowych EPIsystem są nieograniczone. W naszej ofercie posiadamy gamę specjalistycznych produktów dla najbardziej wymagających aplikacji tj. wanny zabezpieczające, baseny, oczka wodne, silosy, zbiorniki wodne, kontenery mieszkalne, podjazdy,

Więcej

Termoizolacje

Pianka poliuretanowa: Termoizolacja dla wtajemniczonych ? Jeśli spytać napotkanego budowlańca (wiem, bo pytaliśmy), czym należy izolować, to odpowie "styropian lub wełna". Pianka poliuretanowa jest w Polsce prawie zupełnie nieznana, a w

Więcej

Dachy

Powłoki dachowe EPIsystem to monolityczne, przylegające i w 100% wodoodporne powłoki natryskowe stosowane jako materiał wodoodporny w nowo budowanych obiektach lub wykorzystane przy modernizacji obiektów już istniejących. Produkt EPIsystem może

Więcej

Natryskowe Pianki poliuretanowe

Natryskowe pianki poliuretanowe   Pianka poliuretanowa jest zarówno materiałem termoizolacyjnym, jak również  stanowi izolację akustyczną. Nanosi się  ją metodą bezpośredniego natrysku na dowolne powierzchnie (blacha, dachówka, deskowanie, płyty drewnopochodne, styropian, papa, stal).   Natryśnięta pianka poliuretanowa natychmiast

Więcej

Mitsubishi L200

W naszej galerii mogą Państwo obejrzeć zdjęcia naszej najnowszej realizacji. Wykonaliśmy powłokę natryskową na samochodzie Mitsubishi L200 wykorzystywanym w budownictwie. 

Więcej

Mercedesy Sprintery

Ostatnio wykonaliśmy zabezpieczenie podłogi trzech Mercedesów Sprinterów. W samochodach następnie miała być wykonana zabudowa warsztatowa, dlatego zaproponowaliśmy wyrównanie podłogi sklejką wodoodporną i zabezpieczenie jej naszą powłoką. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Więcej

Boje

Jedna z naszych ostatnich realizacji. Boje wykonane z piany poliuretanowej zabezpieczone powłoką natryskową grubości 8mm.

Więcej
You are here: Home » Podłogi
sobota, 21 Paź 2017

Podłogi

Email Drukuj PDF

Zastosowanie produktów EPIsystem na podłogę zapewnia jednolitą, wytrzymałą, odporną na chemikalia powierzchnię, która będzie utrzymywać swoja trwałość z roku na rok i przewyższy standardem system podłóg epoksydowych.

Wykładziny podłogowe są antypoślizgowe, testowane zgodnie z brytyjską norma BS 7976-2:2002 i EN 1341:2001 i dostępne w różnej palecie barw. Grubość natryskiwanych powłok uwarunkowana jest specyfikacją użytkowania i waha się od 1mm do grubości wymaganej przez klienta

Powłoki podłogowe EPIsystem nie zawierają rozpuszczalników, zanieczyszczeń i są całkowicie bezzapachowe, przez co świetnie nadają się do użycia w ośrodkach medycznych, w miejscach wytwarzania i przechowywania żywności.

Inne typowe obiekty, w których można zastosować powłokę UL to: rafinerie, szpitale, szkoły, magazyny, budynki straży pożarnej, stołówki, kuchnie przemysłowe.

EPIsystem posiada również system powłok antybakteryjnych, które zapewniają ochronę przed najbardziej znanymi bakteriami tj. bakterią E. coli, salmonelli, gronkowca złocistego i wielu innych.

System zapewnia bardziej higieniczną powierzchnię, która jest wysoce efektywna w zakładach opieki zdrowotnej, placówkach weterynaryjnych, domach opieki, restauracjach, laboratoriach oraz w każdym pomieszczeniu, w którym istnieje ryzyko rozwoju bakterii.

Aplikacje podłogowe EPIsystem są bardziej ekonomiczne, szybsze i mniej nieuciążliwe w nałożeniu w porównaniu do konwencjonalnych powłok poliuretanowych. Zapewniają najkrótszy czas schnięcia, co pozwala na szybki powrót do użytkowania zabezpieczonej podłogi/posadzki.